Главная » 2014 » Грудень » 19 » Свято у храмі святого Івана Хрестителя

Свято у храмі святого Івана Хрестителя

У храмі святого Івана Хрестителя  настоятель от.  Володимир Миронець  з прихожанами відслужив святкову літургію святому Миколаю Чудотворцю, а також водосвятний молебінь. Всіх прихожан привітала зі святом недільна школа.  Дітки провели  постановку на честь святого Миколая,  розповівши  у віршах і сценках  про його життя, любов до Бога,  милосердя.  Так як  Св. Миколай  є  заступником дітей, тому школярі у своїх  зверненнях  прохали  Св. Чудотворця,  щоб він дарував хворим  діткам  здоров’я,  турбувався про одиноких, немічних  і стареньких людей. За гарний виступ отець Володимир подарував учням солодкі дарунки від Святого Миколая.