Главная » 2016 » Вересень » 13 » Молитовно відсвяткував храмовий день.

Молитовно відсвяткував храмовий день.

Автор: Терновой
11 вересня 2016 року у храмі Усікновення глави Іоанна Предтечі села  Малософіївка Криничанського району настоятель протоієрей Миколай Чиженко разом з прочанами  та гостями молитовно відсвяткував храмовий день. Після водосвятного молебеня були відслужені часи та Божественна Літургія. Прочитавши Євангеліє, священик звернувся до прочан із словами проповіді, розповів історію свята та закликав людей слідкувати за своїми словами, не давати нерозумних обіцянок і клятв, проводити дні тверезо та із страхом Божим. Він розповів притчу святителя Димитрія Ростовського про одного пустельника-монаха, який  недооцінив згубний вплив гріха пияцтва, що потягнув за собою інші гріхи: блуд та вбивство, як і під час іменин царя Ірода пияцтво і невитриманість породило нерозумну клятву, яка стала причиною смерті невинної людини – праведника Іоанна Предтечі. Настоятель побажав присутнім любити Бога, поважати покровителя храму і села Іоанна Хрестителя, молитися і  працювати  у храмі для прославлення імені Божого і спасіння своєї душі. По закінченню служби відбулася хресна хода навколо храму та була відслужена панахида по загиблим воїнам.
Привітати настоятеля і прочан прибули настоятелі сусідніх приходів благочиння ієреї Димитрій та Георгій.
Завершилося свято смачним обідом, який з любов’ю приготували прочани парафії.