+++Вітаємо Вас на офіційному порталі Кам'янської єпархії УПЦ+++
                                                                        Детская страничка

Готуємо разом різдвяний вертеп

Назва роботи Готуємо разом різдвяний вертеп
Учасник вихованці воскресної школи
Вік 10-14 років
Заклад воскресна школа при храмі
св. вмч. Варвари с. Карнаухівка
Адреса с. Карнаухівка, вул. 2-а П’ятирічка, 62-а
ПІБ керівника Кодаченко Олександр Анатолійович
Пошта luda.pirig@mail.ru

Різдво – радісне та світле свято дітей і дорослих. Думкою ми переносимося в ті далекі часи, коли більше двох тисяч років тому, в Віфлеємі, у вертепі, народився Спаситель світу – Христос.
Самостійно створений вертеп дозволяє поринути в історію світлого свята Різдва. Вихованці воскресної школи при храмі св. вмч. Варвари с. Карнаухівка створили різдвяне диво своїми руками.
Для виготовлення вертепу нам знадобляться: ножиці, картон, фарби, тканина, вата, сіно, сірникові коробки.
Для основи вертепу беремо картон синього чи голубого кольору, згинаємо його посередині, при бажанні можна обшити голубою тканиною. Із коричневого картону вирізаємо дах та стіну і прикріплюємо до основи.
Тепер потрібно зробити фігурки дійових осіб - Діви Марії, Йосифа. Вирізаємо ескіз, розмальовуємо, кріпимо на картон. Потім кожну готову фігурку прикріплюємо до сірникової коробки для стійкості.
Внутрішню частину сірникових коробок кріпимо до виготовленої уже нами основи вертепу.
На них розміщуємо картонні фігури Марії, Йосифа, за бажанням - трьох волхвів, кілька пастухів, ангелів. Викладаємо підлогу сіном.
Виготовлені з пластиліну ясла та немовля також кладемо до вертепу.
Залишилось зробити овечок, які зігрівали немовля у яслах. Тут нам знадобиться газета, вата, сірники, клей та картон чорного і білого кольору.
Зім’явши кусочок газети, у нас є основа для тулуба овечки, на неї приклеюємо кусочки вати. Ноги виготовляємо із сірників. Приклеюємо вирізану із картону голову, і овечка готова.
Вертеп прикрашаємо різдвяною зіркою.
Вертеп готовий. Вирушаємо колядувати.
Прославлячи народженого Спасителя, несемо радість Христового Різдва у кожну хату. Разом з нами радіє вся Карнаухівка.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!