Гловна » 2011 » Червень » 22 » ДНЕПРОДЗЕРЖИНСКАЯ ЕПАРХИЯ ОТМЕЧАЕТ ПОЛГОДА СО ДНЯ ОСНОВАНИЯ

ДНЕПРОДЗЕРЖИНСКАЯ ЕПАРХИЯ ОТМЕЧАЕТ ПОЛГОДА СО ДНЯ ОСНОВАНИЯ

Криворізьку єпархію розділили на дві самостійні (журнал №48): Дніпродзержинську та Криворізьку.

До Дніпродзержинської єпархії ухвалено віднести адміністративні одиниці Дніпропетровської області: Верхньодніпровський р-н, м.Дніпродзержинськ, Криничанський р-н, Магдалинівський р-н, Петриківський р-н, Солонянський р-н, Царичанський р-н.

У Криворізькій єпархії залишаються: Апостолівський р-н, м.Жовті Води, м.Кривий Ріг, Криворізький р-н, м.Марганець, Нікопольський р-н, П’ятихатський р-н, Софіївський р-н, Токмаківський р-н, Широківський р-н.

Зі сладу Дніпропетровської єпархії вилучено Магдалинівський р-н, Петриківський р-н, Царичанський р-н та віднесено їх до складу Дніпродзержинської єпархії.

За Преосвященними Криворізької єпархії залишено титул «Криворізький і Нікопольський».

Преосвященним Дніпродзержинської єпархії іменуватись «Дніпродзержинський і Царичанський».

Керуючим Дніпродзержинською єпархією призначено Преосвященного Володимира (Орачова), єпископа Ровеньківського, вікарія Луганської єпархії, звільнивши його з посади вікарія Луганської єпархії.