Гловна » 2015 » Липень » 28 » Предстоятель УПЦ очолив всенічне бдіння на соборній площі у Києво-Печерській Лаврі

27 липня ввечері, напередодні свята Хрещення Русі та 1000-ліття блаженної кончини святого рівноапостольного великого князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.
На вечірнє богослужіння віруючі разом із Архіпастиром йшли хресним ходом від Володимирської гірки. Його Блаженству співслужили представники Помісних Православних Церков: митрополит Ловчанський Гавриїл (Болгарська ПЦ), архієпископ Бероунський Йоаким (ПЦ Чеських земель і Словаччини), митрополит Клужський Андрій (Румунська ПЦ), архієпископ Люблінський і Холмський Авель (Польська ПЦ); єпископат, а також духовенство всіх єпархій УПЦ.
За богослужінням молилися тисячі віруючих, що приїхали до Києва на ювілейне свято з усіх регіонів держави.
З офіційного сайту УПЦ