Гловна » 2017 » Квітень » 3 » Положення Х Єпархіального фестивалю «Пасха красна на Приоріллі»

Положення Х Єпархіального фестивалю «Пасха красна на Приоріллі»

Положення про Х Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі»

Фестиваль проводиться з благословіння Високопреосвященнішого Володимира Архієпископа Камянського та Царичанського.

Засновник фестивалю Свято-Успенська парафія с. Китайгород Царичанського благочиння.

Організатори фестивалю:
- Відділ релігійної освіти та катехізації Кам янської єпархії;
- Царичанський районний відділ культури.

Мета проведення фестивалю:
- духовно-моральне виховання дітей;
- залучення дітей і молоді до творчої творчості;
- зміцнення дружніх і творчих контактів між учасниками фестивалю;
- обмін творчими досягненнями в області народного і православного творчості;
- створення атмосфери свята, протягом Світлої седмиці для широкого кола дітей та дорослих, як учасників, так і глядачів;
- просвітницьке завдання : розповісти про світле свято Пасхи , привернути увагу учасників і глядачів до традицій української духовності;
- створення умов для духовного та культурного розвитку особистості, формування моральних орієнтирів на основі християнських цінностей;
- підведення підсумків роботи недільних шкіл та культурної діяльності парафій Кам янської єпархії.

Терміни та місце проведення фестивалю

Фестиваль буде проводитися 17 квітня 2017 року на території Свято-Успенського храму с. Китайгород Царичанського району.

Учасники фестивалю

До участі у фестивалі запрошуються дитячі та юнацькі колективи недільних шкіл, благочиння, учні загальноосвітніх закладів, вихованці дозвілевих установ і організацій, а також індивідуальні учасники.

Заходи фестивалю

- Парад писанок та вишиванок.
- Виставка творчих робіт дітей, педагогів, майстрів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
- Конкурс паламарів і алтарників парафій Кам янської єпархії.
- Виступ хорових і творчих колективів недільних шкіл, загальноосвітніх шкіл та дозвілевих організацій , індивідуальних учасників.
- Хорова асамблея.

Нагородження учасників

Журі присуджує такі дипломи : Диплом лауреата, Диплом 1,2 і 3 ступеня, Диплом за участь, призи.
Положення про проведення в рамках фестивалю параду писанок та вишиванок.

Парад буде проведено на території Свято-Успенського храму с. Китайгород Царичанського району 17 квітня 2017 р.

Початок о 12-00.

Учасники параду - представники благочинницьких церковних округів
Кам янської єпархії.

Умови участі : наявність виставкового варіанту писанки, група учасників параду в українських вишиванках в кількості не менше 10 осіб, творчий колектив, що представляє своє благочиння на центральній сцені фестивалю (тривалість виступу 3-5 хвилин), подача заявки (додається).

Доповнення до положення про Х Єпархіальний фестиваль «Пасха красна на Приоріллі»
За благословінням Високопреосвященнішого Володимира Архієпископа Кам’янського і Царичанського - голови журі Єпархіального фестивалю «Пасха красна на Приоріллі» та рішенням оргкомітету і журі, затверджено склад нагород IX фестивалю «Пасха красна на Приоріллі» за наступними номінаціями :
- Гран-прі фестивалю - краща велетенська писанка. Нагорода - кубок переможця та відповідний диплом.
- I,II,III місця за представлення велетенської писанки. Нагорода - пам`ятна статуетка та відповідний диплом
- Кращий пономар (за результатом конкурсу пономарів та алтарників). Нагорода - пам`ятна статуетка та відповідний диплом .
- Краща недільна школа (за наявністю виставкової експозиції, виступу на головній сцені, участі у параді, належним зовнішнім виглядом та організованістю представників). Нагорода - пам`ятна статуетка та відповідний диплом .
- Приз глядацьких симпатій. Нагорода - пам`ятна статуетка та відповідний диплом .
- Кращий дитячий вокально-хоровий колектив;
- Кращий хоровий колектив;
- Кращий хореографічний колектив;
- Краща великодня театралізована постановка;
- Кращий соліст-вокаліст;
- Краща вишиванка;
- Кращий вінок;
- Кращий майстер вишивки;
- Кращий майстер витинанки;
- Кращий майстер оригінальної творчості;
- Кращий писанкар;
- Кращий виконавець дитячого малюнку;
- Кращий майстер пензля;
- Кращий великодній кошик; Нагорода - медаль I,II,III місця та відповідний диплом.

Всі учасники фестивалю нагороджуються Архієрейськими грамотами та дипломами фестивалю.
Оргкомітет