Главная » 2018 » Січень » 8 » Різдвяний концерт в с. Петриківка Солонянського благочиння

Різдвяний концерт в с. Петриківка Солонянського благочиння

Автор: Чикун
Христос народився! Славімо Його!!!!!!
7 січня 2018 року силами прихожан Свято-Успенського храму та з благословіння настоятеля протоієрея Ростислава Майданського відбувся святковий концерт, гостями якого були: настоятель Свято - Миколаївського храму смт.Таромське ієрей Андрій Трусов, голова сільської громади Муркович Л. І., директор СФГ «Сонячне» Кобяков Ю.О., а також жителі сіл Петриківка та Олександропіль. Програма концерту була насичена подіями, які відбувалися понад дві тисячі років тому. Подіі цього світлого свята були відтворені учнями Петриківської школи. Розпочалося свято зі звернення гостей зі словами привітання до всіх присутніх і завершувалося православними колядками. Після завершення концерту всі присутні змогли скуштувати різдвяну кашу.