+++Вітаємо Вас на офіційному порталі Кам'янської єпархії УПЦ+++
 Храм св.князя Владимира

З давніх давен славилася наша Україна величними та живописними святами Новорїчного різдвяного циклу.Від сивої давнини збереглося в скарбниці українського народу чарївне свято Різдва,Святого Василя, Водохреща та багато інших.З приходом біловолосої зими потяглися ланцюжком улюблені свята і до нашого міста.Вихованці недільної школи храму Святого князя Володимира(настоятель отець Михаїл) ,вітали людей свого приходу,сусідів та родичів зі святом у їх домівках,співали щедрівки та колядки,прославляючи Христа та ознайомлюючи їх з традиціями  рідного краю.З тупотінням маленьких ніжок,з гомінким сміхом та піснями вбігало свято в кожну оселю несучи різдвяну радість і красу народних традицій.Немає меж вдячності стареньких бабусь та дідусів,які вже не взмозі дійти до храму через свою старість та неміч,маленьким щедрувальникам,завдяки яким вони теж отримали частинку святкової радості та прославили Господа разом з маленькими прихожанами.