Гловна » 2023 » Червень » 23 » Десята п'ятниця після Пасхи

Десята п'ятниця після Пасхи

Автор: Адміністратор
23 червня 2023 року, у 10-ту п'ятницю після Пасхи, на джерелі освяченому на честь ікони Божої Матері "Живоносне джерело", яке знаходиться на горі Калитва біля с. Китайгород Царичанського благочиння, було звершено Божественну літургію та освячення води.

З благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, очолив Богослужіння духівник Кам'янської єпархії протоієрей Вадим Шкляренко у співслужінні духовенства благочиння та єпархії.

За Літургією помолились про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.