Гловна » 2014 » Травень » 23 » Відкриття нового храму.

Відкриття нового храму.

22 травня в селі Гуляйполе Криничанського району відбулося справжнє духовне свято. О 8 годині ранку відбулося відкриття нового Свято-Миколаївського храму. Свято розпочалося із колокольного дзвону і водосвятного молебна, після якого настоятель храму протоієрей Миколай (Чиженко) окропив стіни всередині приміщення і чисельних людей, які прийшли помолитися в храм. Далі у супроводі духовника єпархії протоієрея Вадима Шкляренко, благочинного протоієрея В’ячеслава Мозгового і ієрея Віталія Босенка був прочитаний акафіст Святителю Миколаю. Після часів була відслужена перша Божественна літургія новому храмі, яку очолив протоієрей Вадим. На кліросі співав хор жінок, що прибули з Катеринополя. Після Євангелія духовник проголосив промову, в якій відзначив роль святих, які є нашими небесними покровителями. Зокрема, він зупинився на допомозі, яку отримуємо ми по молитвам святих, серед яких вагоме значення має покровительство Святого Миколая. Духовник розповів про новітні чудеса Святителя Миколая і про те, що цей святий продовжує дуже багато допомагати людям. На свято прибули діти з недільної школи приходу, які прочитали вірші про Святого Миколая. Після хресного ходу навколо нового храму за участю також інших священників Криничанського району (прот. Володимира Миронець з Семенівки і прот. Володимира Повстянко із Щорська) всіх присутніх привітав протоієрей Вадим, благочинний протоієрей В’ячеслав прочитав привітання з престольним святом настоятеля і прочан приходу від єпископа Дніпродзержинського і Царичанського Володимира, а хор проспівав «Многая лета». Настоятель храму протоієрей Миколай Чиженко подякував священству, гостям і прочанам села і висловив сподівання, що новий храм стане духовним оазисом живої води, що напуває заспраглі серця людей, а краса храму нагадуватиме про Божу досконалість і славу Творця, Небесну Вітчизну і втрачений рай, куди ми повинні непрестанно прагнути своїми душами і серцями. Найбільш активні прочани, деякі меценати і прості труженики приходу були відзначені грамотами від настоятеля. Слово для привітання мав сільський голова Хомяченко В.В., який запевнив всіх про подальше співробітництво духовної і світської влади і привітав усіх зі святом. Наприкінці всі присутні могли вкусити храмової трапези, яку з любов'ю приготували жінки-прочанки. Свято пройшло на високому духовному рівні і додало позитивної духовної енергії для подальшої духовної праці.